Hizmetler

Akıllı Bina Sistemleri

Sizin rahatınızı ve güveninizi düşünen, sizin yerinize harkete geçen akıllı bir arkadaş.

Akıllı Ev

Akıllı ev sistemleri, günlük yaşamınızın olmazsa olmazı rutin işlerinizin yapılmasını ve pratikte yapmaya üşendiğiniz, unuttuğunuz ya da ertelediğiniz işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan bina otomasyon sistemlerinin genel adı.

KNX Akıllı Ev ve Bina otomasyonu nedir..?

KNX-Instabus veya yeni adıyla Knx , hertürlü bina ve evlerin bütün fonksiyonlarının kontrolü ve izlenmesi için oluşturulan bir otomasyon sistemdir.Akıllı ev sistemleri ve bina otomasyon sistemlerinin en gelişmişi ve günümüzde en fazla kullanılan bina otomasyon sistemidir.

Knx aynı zamanda bir akıllı ev,bina kontrol ve otomasyon standardıdır.Knx akıllı ev ve bina otomasyonu sistemi yazılım olarak açık yapıdadır, yani başka bina otomasyonu sistemlerine veya farklı sistemlere kolayca bağlanabilir.Ayrıca bu akıllı ev ve bina otomasyonu sistemi sadece belli bir firmaya bağımlı değildir.

Bu sistem için birçok üretici firma vardır ve her firma bu sistem için ürün veya yazılım üretebilir.Bunun için sadece KNX organizasyonu tarafından sertifikalandırılması gereklidir.Dolayısıyla kullanıcılar bir tek firmaya bağımlı KNX akıllı ev sistemi ürünlerini kullanmak zorunda değildir.

Knx akıllı ev ve bina otomasyonu sistemi esnek bir sistemdir. Kolayca genişletilebilir ve yeni özellikler eklenebilir.Akıllı ev sahibi olmak isteyen kişiler için en iyi ve gelişmiş sistemdir.Bu sistemle her türlü sistemi kontrol edebilirsiniz ve oluşturmak istediğiniz fonksiyonlar hayal gücünüze bağlıdır diyebiliriz.

 

Teknoloji ve günlük yaşam buluşunca

Güvenlikten, kolaylıktan ve dünya standartlarından taviz vermeden konforlu bir yaşam ERATEK ile mümkün

Sizin için ne yapabiliriz?