Hizmetler

Multimedya Kontrol Sistemleri

Harikalar diyarında yaşamak...

İzlediğiniz bir filmle birlikte bambaşka bir dünyaya geçtiğinizi düşündüğünüz olur mu? Ya da etkileyici müzikle kendinizi bir müzikalin başkahramanı gibi hissettiğiniz? Sinema, tiyatro ve konser salonlarını bu kadar büyülü yapan da zaten yaşattığı bu duygular.

Mutfakta rock’n roll coşkusu, banyoda klasik müzik dinginliği, salonda jazz yoğunluğu... Bu duyguların hepsini dilediğiniz an yaşayabilirsiniz. Üstelik hayallerinizdeki gibi bir ses ve görüntü kalitesiyle. Tek yapmanız gereken, evinizde bulunan bilgisayar, DVD oynatıcı, televizyon, müzik sistemi, iPod, playstation gibi cihazlarınızı Akıllı Teknoloji ile buluşturmak.

Multimedya Kontrol Sistemi ile tüm müzik koleksiyonunuza, video arşivinize ya da fotoğraflarınıza ulaşabilirsiniz. En sevdiğiniz parçaları veya müzik kanallarını içeren özel listeler oluşturup bunları evin dilediğiniz odasında dinleyebilir; videolarınızı evinizdeki herhangi bir TV’den izleyebilirsiniz.

Multimedya Kontrol Sistemi, bütün video ve ses sistemlerinizi, kendi uzaktan kumandalarından olduğu gibi, Akıllı Bina Sistemi üzerinden de yönetebilmenizi sağlıyor. Üstelik sistemdeki uzaktan kumandalar, cihazların kendi kumandalarıyla eş görünümde tasarlandığından kullanımları da son derece basit. Odadan-odaya ses çözümlemeleriyle ses düzenini, evinizdeki her bir oda için ayrı ayrı kurgulayabilirsiniz.

Siz zevklerinizin peşinden koşmayın; onlar evinizin her köşesinde sizi takip etsin.

Teknoloji ve günlük yaşam buluşunca

Güvenlikten, kolaylıktan ve dünya standartlarından taviz vermeden konforlu bir yaşam ERATEK ile mümkün

Sizin için ne yapabiliriz?