Hizmetler

Aydınlatma Kontrol Sistemleri

Işığa hükmedin!

Eve geldiniz, karanlık bir ortama girmek istemiyorsunuz. Ya da evde değilsiniz ama bunu sizden başka kimsenin bilmesine gerek yok. Haklısınız. Sisteme komut verin; programladığınız saatte ve sürede, evinizin dilediğiniz bölümünde, dilediğiniz seviyede ışıklar yansın.

Tek bir dokunuşla evinizdeki ya da bahçenizdeki ışıkları merkezi olarak kapatıp açmak veya istediğiniz aydınlatma şiddetini ayarlamak Aydınlatma Kontrol Sistemi tarafından size sunulan hizmetlerden sadece biri.

 

Aydınlatma Kontrol Sistemi, günün değişik saatlerinde, değişen dış ortam aydınlığını da hesaba katarak, gün boyu ev içi etkinliklerinize göre aydınlatma ayarlarını düzenler. Hava karardığında, sensörler yardımıyla ışıkların yanması ya da hareket algılayıcılarla geçiş noktalarının aydınlatılması gibi komutları gerçekleştirerek size rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunar. Ayrıca, yaşam alışkanlıklarınıza göre belirleyeceğiniz zaman ve aralıklarda, istediğiniz yerde ve seviyede ışıklarınızın otomatik olarak açılmasını ya da kapanmasını sağlar. Üstelik, tüm komutlarınızı tek bir kumanda veya dokunmatik ekran üzerinden kontrol edebilme özgürlüğüyle.

Evden uzun süre uzak kalacağınız zamanlar için endişelenmeyin zira kontrol yine sizde! Işıkların yanmasını sağlamak ve evde olduğunuz izlenimini yaratmak için tek yapmanız gereken, dilediğiniz zaman ve bölgeyi tanımlayarak Aydınlatma Kontrol Sistemi’ni programlamak.

  • Tüm aydınlatmaların, binanın istenilen herhangi bir yerinden buton ya da dokunmatik panel üzerinden açılıp kapanabilmesi,
  • Oda veya kat bazında aydınlatma kontrolü,
  • Dimmerli aydınlatma kontrolü,
  • Senaryolu aydınlatma (yemek, sohbet, okuma gibi aydınlatma senaryoları),
  • Hareket dedektörlü aydınlatma kontrolü ile enerji tasarrufu,
  • Aydınlık sensörü sayesinde hava kararınca istenilen aydınlatmaların açılması, hava aydınlandığında kapanması

Teknoloji ve günlük yaşam buluşunca

Güvenlikten, kolaylıktan ve dünya standartlarından taviz vermeden konforlu bir yaşam ERATEK ile mümkün

Sizin için ne yapabiliriz?