Hizmetler

Görüntülü İnterkom Sistemleri

Kapınızın önündeki kişiyi görerek kapıyı açın..

Günümüzde en önemli güvenlik konularından biri de kime kapı açılacağı sorusu. Kapıyı çalan tanıdığınız, bildiğiniz biri de olabilir, art niyetli biri de... Görmeden, sesini duymadan nasıl bilebilirsiniz ki? Bu belirsizliği ortadan kaldırmanın ve kendinizi güvence altına almanın en kolay yolu, kapıya gelen tanımadığınız kişileri daha evinize girmeden durdurmak.


İnterkom Sistemleri, özellikle evlerde, apartmanlarda ve iş yerlerinde, tehlike kapıdan içeri girmeden durdurabilme imkânı vererek güvenlik açısından oldukça büyük avantaj sağlıyor. Bu sistemin fikir babası ise, “Kim o?” demeden kimseye kapıyı açmama disiplini.

Küçük ev ünitelerinden, büyük yaşam alanlarının güvenlik ihtiyacını karşılayacak ölçekteki sistemlere kadar çeşitlilik gösteren İnterkom Sistemleri, risk analizleri ve talepleriniz doğrultusunda konutunuza göre tasarlanıyor.

Yapılan sistem konfigürasyonu sayesinde, evlerde ziyaretçi ile hane sahibi arasında, apartmanlarda daire sakinleri, kapıcı ve ziyaretçi arasında, siteler gibi büyük yerleşim birimlerinde daire sakinleri, güvenlik ve ziyaretçi arasındaki iletişim sağlanıyor.

Teknoloji ve günlük yaşam buluşunca

Güvenlikten, kolaylıktan ve dünya standartlarından taviz vermeden konforlu bir yaşam ERATEK ile mümkün

Sizin için ne yapabiliriz?