Hizmetler

Güvenlik Kontrol Sistemleri

Güvenli bir sığınak...

İnsanların beklentilerini önem sırasına göre listelesek, yaşamak için zorunlu fizyolojik gereksinimlerin hemen arkasında güvenlik ihtiyacının geldiğini görürüz. İnsanlar her ortamda kendilerini güvende hissetmek isterler. Huzur ve güvenliğin sağlanması, bu güven ortamının devam ettirilmesi için üretilen çözümler ise, icatlar tarihinin büyük bir bölümünü kaplar. İnsan doğasının yanı sıra, günümüz yaşam koşulları da, mekânların güvenli olmasını zorunlu hale getiriyor.

Güvenlik Kontrol Sistemi ile tüm kaygılarınızdan kurtulabilirsiniz zira yaşam ve çalışma alanlarınız 7/24 görev başındaki bir gözcü tarafından dikkatle izleniyor.

Güvenlik Kontrol Sistemi ile hırsız, yangın, su taşkını gibi olumsuzluklara karşı alınan tüm önlemler kompakt bir yapı kazanıyor ve tam bir güven ortamı oluşturulmasını sağlıyor.

Algılayıcı ve dedektörlerin senkronize bir şekilde kontrol edildiği Güvenlik Kontrol Sistemi’nde, merkezi güvenlik birimi iletişim sistemleriyle de koordineli bir şekilde çalışıyor ve olumsuz ya da tehlikeli bir durumda bölgenin güvenlik kuruluşlarıyla irtibat kuruyor.

Güvenlik Kontrol Sistemi, siren çalma, alarm servis merkezlerini arama, bölgesel güvenlik kuruluşlarına ve önceden belirlenen şahıslara haber verme gibi caydırıcı etkilerin yanı sıra, evdeki tüm ışıkları yakmak gibi alışılmışın dışında becerilere de sahip.

Hırsız Alarm Sistemi

Siz bakmayın eskilerin hırsıza kilit dayanmaz, demesine. Çünkü eskiden hırsızların amaçlarına ulaşmalarını zorlaştırmaktan öteye gitmeyen, çelik kapı, parmaklık, karanlık noktaların aydınlatılması ve köpek beslemek gibi pasif çözümlere sığınırdık. Oysa devir değişti ve hırsızların da dayanamadığı, yani hedeflerine giden yolu kesen çözüm bulundu.

Hırsız Alarm Sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın ve sağlık sorunu gibi tehlike arz eden durumlarda dış dünyaya imdat mesajınızı ileten son derece etkili elektronik bir çözüm. Sistem, yaşam tarzınıza göre entegre edilen sensörlerle evinizin her köşesini izliyor. Kapı ya da pencerenin açılması, evde bir hareket olması, cam kırılması, duman çıkması gibi istenmeyen durumları algılayarak, siren ve ışık gibi uyarıcılarla tehlikeyi sistem yöneticisine iletiyor.

  • Hırsız Alarm Sistemi sayesinde,
    Hırsızın konuta hangi bölgeden girdiği, belirlenmiş olan bir ya da daha fazla telefona veya belirlenen bir haber alma merkezine alarm bilgisi olarak iletiliyor.
  • Evden çıkarken tek bir tuşa basarak, istediğiniz cihazların kapanması, istendiğiniz işlemlerin tamamlanması ve ardından otomatik olarak alarm sisteminin devreye girmesi sağlanabiliyor.

 

Teknoloji ve günlük yaşam buluşunca

Güvenlikten, kolaylıktan ve dünya standartlarından taviz vermeden konforlu bir yaşam ERATEK ile mümkün

Sizin için ne yapabiliriz?