Hizmetler

Geçiş Kontrol Sistemi

Etkin bir güven ortamı sağlamanın en önemli aşamalarından biri de, kötü niyetli kişiler, ziyaretçiler ya da personel gibi bireylerden kanaklanabilecek olumsuzlukları engellemek. Bu amaca hizmet eden Eratek Geçiş Kontrol Sistemleri, bir kişi ya da grubun, belli bir yere girişini kontrol altında tutma ve/veya sınırlama imkânı veren yöntemlerin genel adı. Daha yalın bir ifadeyle, Geçiş Kontrol Sistemleri kimin, nereye, ne zaman girebileceğini belirliyor, denetliyor ve uyguluyor.

Yaygın olarak binaların girişlerinde ve kapılarında kullanılan Geçiş Kontrol Sistemleri’nde denetim noktası, evlerin ya da iş yerlerinin kapısından, asansör ya da otoparklara kadar pek çok yerde kullanılıyor. En basit şekli şifre girişi olan bu sistemin parmak izi ya da retina taraması gibi biyometrik okuyuculara kadar, size casusluk filmlerini anımsatacak pek çok versiyonu var.

Geçiş Kontrol Sistemleri, her bir kullanıcının belirlenen yetkiler kapsamında hareketine imkan veriyor; yetki dışı hareketleri tehlike olarak algılayarak güvenlik operatörünü uyarıyor. Sistemin diğer bir özelliği de, bina içindeki hareketlere, mekân ve zaman kısıtlaması getirebilmesi. Kısacası, sizin haberiniz olmadan evinize ya da iş yerinize giriş yok!

Teknoloji ve günlük yaşam buluşunca

Güvenlikten, kolaylıktan ve dünya standartlarından taviz vermeden konforlu bir yaşam ERATEK ile mümkün

Sizin için ne yapabiliriz?